Przedwzmacniacz gramofonowy Rega Fono Mini View larger

Przedwzmacniacz gramofonowy Rega Fono Mini

New product

Naszym zdaniem...
przedwzmacniacz gramofonowy, który zastąpił podziwiany w DOBREJ cenie Rega Fono Mini. Fono Mini, to zupełnie nowa konstrukcja oparta na przedwzmacniaczu MM wchodzącym w skład wzmacniacza Mira, oferująca lepszą jakość dźwięku. Opierając się na własnych doświadczeniach i opiniach naszych dealerów, jesteśmy przekonani, że w swoim przedziale cenowym Rega Fono Mini nie ma konkurencji

More details

Na zamówienie

By buying this product you can collect up to 43 loyalty points. Your cart will total 43 loyalty points that can be converted into a voucher of 8,60 zł.


438,20 zł

Delivery: 3-4 weeks

Data sheet

Delivery Time 1 week
Label Regain Records
Country UK
Released 2016

More info

CZAS OCZEKIWANIA DO 7 DNI


Opis producenta
Fono Mini A2D przeznaczony jest do wzmacniania sygnału pochodzącego z wkładek gramofonowych MM i dopasowania go do odpowiedniego poziomu wymaganego przez wejścia liniowe wzmacniacza. Interfejs USB oferuje dodatkowo możliwość przenoszenia nagrań z płyt winylowych do komputera PC/Mac.
Przedwzmacniacz posiada wytłaczaną z aluminium obudowę oraz przyjazne w użytkowaniu panele przedni i tylni. Oferuje wyjątkową jakość dźwięku i wygodę użytkowania. Będzie cennym dodatkiem do rozbudowy każdego zestawu Hi-Fi.
Do przesyłania danych do komputera konieczne jest zainstalowanie oprogramowania do edycji plików audio. Takie oprogramowanie jest powszechnie dostępne w sieci Internet, również bezpłatnie (np. Audacity). Najprostsze wersje oferują monitorowanie poziomu głośności i balansu dla danych przesyłanych na dysk komputera. Większość oprogramowania oferuje ponadto wskaźniki poziomu sygnału wyjściowego osiąganego podczas odtwarzania płyt. Przez rozpoczęciem kopiowania płyt, konieczne jest dopasowanie poziomu sygnału wyjściowego za pomocą potencjometru na panelu przednim. Tylko wówczas możliwe jest osiągnięcie optymalnych rezultatów.

Dane techniczne:

  • Czułość wejściowa: 5mV
  • Impedancja wejściowa: 47kΩ/100pF
  • Maksymalny poziom sygnału wejściowego: 70mV przy 1kHz
  • Impedancja wyjściowa: 100Ω
  • Stosunek sygnału do szumu: 78dBA przy 5mV
  • Zasilanie: DC 24V, 85mA

W zestawie: przedwzmacniacz, zasilacz sieciowy Rega PS1.

Accessories